Portugalsko ocenilo album Wolfheart

Moonspell_Stamp

Za to, co je pravděpodobně nejvíce zle vypadající poštovní známka, která kdy byla vytištěna od americké  univerzální Monsters série, Portugalská poštovní služba (Correios de Portugal) zvolila nejlepší gothic metalavovou skupinu Moonspell – a sice jejich album Wolfheart z roku 1995 – jako součástí oficiální série poctili významné rockové umělce a události v historii tohoto národa. Podívejte se na opravdu úžasné umělecké dílo pod článkem!

Moonspell Wolfheart známka (stejně jako zbytek „Rock ‚em Portugal“ série), bude k dispozici v průběhu všude naportugalském území od 19. července a je možné  jej zakoupit za 1 euro. Zvolené umělecké dílo je z digipakové verze alba, místo původního obalu alba (který trochu vypadá jako démonická verze „Three Wolf Moon“ trička).

„Je to nejlepší startovní kop jako přátelé za perem a obchodníci s kazetami, nemohli jme vymyslet dokonalejší a vhodnější rozdíl,“ řekla kapela v oznámení tohoto týdne. Taaké informovali  fanoušky o stavu jejich dalšího alba, které je připraveno k vydání na začátku příštího roku, album bude „nejvíce vzrušující, sexy, nejtemnější, nejtěžší a nejpřitažlivější počin, který jsme kdy napsali“. Tento víkend skupina je na pódiu s Faith No More a Alice In Chains na Lisbon’s Optimus Alive festivalu.

Zdroj: http://www.fearnet.com/

 

Profilový obrázek

Dominik Matus

Long time admin of this page, big fan and supporter of Moonspell band. In everyday life art historian, cabinetmaker and restorer.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.