Obal Alpha Noir byl zveřejněn!

alpha noir cover art moonspell

Official Moonspell Facebook: Složitá, úžasná a symbolická tvorba Seth Siro Antona, řeckého umělce, který již spolupracoval s kapelou na albu Night Eternal. Toto může být do těď jeho nejjemnější a nejtemnější dílo, evokující atmosféru duálního alba Alpha Noir/Omega White, které bude vypuštěno do světa 27. dubna pod Napalm Records. Zanechte komentář nebo zdělte svoji podporu kapele na Facebooku nebo MySpace.

Kompletní informace k desátému albu nám Moonspell servírují postupně, počkat si musíme už jen na kompletní seznam skladeb. Album ale bude na pultech co nevidět.

Spiros Antoniou alias Seth Siro Anton se narodil v Aténách. Jeho láska k umění započala velmi brzo, v osmi letech, kdy začal malovat první portréty a krajinomalby na dřevo.

Mnohem později, v roce 1989, rozhodl se experimentovat s hudbou a založil metalovou kapelu zvanou SEPTICFLESH kde zpívá a hraje na baskytaru, spolu s Christem Antoniou a Sotirem Vagenasem.

Nutkání předvést své vnitřní představy, bylo také silné. Takže, v roce 1990 začal chodit na soukromou školu DTP, Digital Design and Graphics.

O rok později, začal se soukromými lekcemi malby, jako student v Art Workshop of mr. N. Stefos. Rozvíjel své schopnosti za účelem vstupu na Supreme University of Fine Arts v Aténách. O dva roky později (1993) se mu to podařilo.

V průběhu studia získal tři stipendia a chtěl se věnovat více malbě. Ale čtvrtý rok studia se soustředil více na fotografie, digitální zpracování prostřednictvím počítačového softwaru (Photoshop, Painter) a smíšené techniky.

Od roku 1997 do roku 2009 působil jako Art Creative Director v řecké mutaci Metal Hammeru. Věnoval se také kariéře extrémního vizuálního umělce. Vytvořil obálky a design alb velmi známých rockových a metalových kapel jako PARADISE LOST, KAMELOT, MOONSPEL, SOILWORK, OCEANSIZE, EXODUS, HEAVEN SHALL BURN, CALIBAN, CHAOSTAR, FONY, DEAD CAN DANCE TRIBUTE, JOB FOR A COWBOY,DECAIPTATED,VADER atd. Jeho umění se stalo velmi populárním.

Pokud jde o jeho hudební kariéru, tvrdě pracoval v Septicflesh, nahrával alba a jezdil na turné po celém světě. Do dnes udělal 6 turné po Evropě a 2 po Kanadě a USA.

Zdroje: Moonspellofficial (Facebook)

Seth Siro Anton Art Official (Facebook)

 

 

Profilový obrázek

Dominik Matus

Long time admin of this page, big fan and supporter of Moonspell band. In everyday life art historian, cabinetmaker and restorer.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.