Jako první videoklip bude Lickanthrope

Lickanthrope bude první video z alba Alpha Noir, které zpatří světlo světa. Bude režírováno Filipem Melo, ten mimochodem pracoval s kapelou na videoklipu I’ill see you in my dreams, natočeném před deseti lety. Natáčení bude probíhat v Nandufe, Tondela, v centrální oblasti Portugalska.

Filipe Melo jej popsal takto:

Malá Červená Karkulka vstoupí do baru, v opuštěném domě uprostřed lesa. V tomto baru nejsou obyčejní štamgasti. Je to místo neřesti, kde smečka vlkodlaků a dalších nadpřirozených bytostí hledá útěchu. Moonspell jsou jen součástí pestré místní zábavy. Nicméně, když zdivočí, zjistíme, že kapela není jen to, jak se na první pohled zdá.

Křížení mezi portugalským folklórem a poctě klasickým Hammer filmům v tomto videoklipu zvýrazní nejen divokou atmosféru této písně, ale bude mít i své místo v portugalské filmové historii jako první vlkodlačí přeměna, která byla v portugalsku stvořena.

Videoklip obsahuje i několik místních divadelních a kulturních skupin, portugalských herců a speciální vystoupení Suicide Girls Portugal, která vám vezme dech.

Video bude mít premiéru na Moonspell nebo Napalm Records youtube kanálu a také na nějakolika vybraných webech a televizích.

Pozor na vlky noční, pozor na záři měsíční!

Zdroj: Moonspellofficial Facebook

Profilový obrázek

Dominik Matus

Long time admin of this page, big fan and supporter of Moonspell band. In everyday life art historian, cabinetmaker and restorer.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.