Blog: Čekám na vás, až vás uvítám, v mé říši snů, v mých slzných očích

Fernando with glasses

Fernando with glasses

Fernandův blogový článek:

Pro všechny, kteří navštíví můj blog, malé představení: Jmenuji se Fernando Ribeiro a jsem z Portugalska. Jsem zpěvák kapely Moonspell. Jsme spolu do této chvíle již přes dvacet let. Rád bych se podělil o mé nápady, myšlenky, útrapy, vlastní temnotu a naději s uctivými, inteligentními lidmi, kteří by mohli nebo již následují moji tvorbu.

Byl jsem připoután v posteli s horečkou a vyčerpáním z práce po několik dní a své hodiny jsem strávil s myšlenkami. Ne všechny myšlenky jsou pro mě dobré, to musím přiznat. Právě mi je 39 a občas je těžké se vyrovnat s neklidem a rychlostí, kterou čas běží proti nám potom co dospějeme. Mám syna, Fausta (Fausto). Je 18 měsíců starý a pro mě je všechno. Mám ženu, Soniu, která je také zpěvačkou, ale v Popové kapele (pozn. The Gift). Naše malá rodina je vše pro co žiji. Jsem šťastný, že je mám.

Za týden vyrazím na koncertní tour. Začne v Praze a pokud vše proběhne v pořádku, skončí v Beijingu v Číně. Je to jako v románu Julese Verna, skoro.Tenhle koncertní život mám od roku 1995. Portugalcům je vlastní stesk po domově. A já jsem Portugalec. Dítě zůstalo u mé matky protože jsem nemocný a žena pracuje. Každým rokem se můj stesk stává intenzivnějším. Samozřejmě zbožňuji to co dělám, ale občas lidi mrhají mým časem. Od teď, vše musí stát za to. Každý koncert, každá cesta, každá minuta mimo domov.

Měl jsem těžký týden, tak jsem založil tento blog.

Zase příště, Fernando

Profilový obrázek

Dominik Matus

Long time admin of this page, big fan and supporter of Moonspell band. In everyday life art historian, cabinetmaker and restorer.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.