Moonspell založili vlastní vydavatelství

alma-mater-records-logo

Moonspell založili v srpnu 2016 své vlastní vydavatelství ALMA MATER RECORDS v Leiria (Portugalsko) ve složení těchto lidí::

  • Fernando Ribeiro (CEO / A&R, Moonspell)
  • Pedro Vindeirinho (Product Manager)
  • João Diogo Pereira (Designer)

Pár slov od Alma Mater records:

Fernando je zpěvák Moonspell, textař a manažer. Začal na scéně již v 80. letech jako podporovatel undergroundu a prodejce kazet, což mu pomohlo dostat Moonspell z Portugalska do celosvětové scény. Moonspell jsou pospolu již 25 let a my doufáme, že znáte jejich historii. Fernando byl vždy znám svým osvojováním jiných projektů převážně v literatuře. Avšak nyní využívá své kontakty, zkušenosti a nepopiratelné spojení s fanoušky Moonspell aby vyzdvihl vydavatelství, které slouží jak kapele tak svému okolí.

Pedro Vindeirinho je majitel portugalského labelu Rastilho, společnosti pro distribuci a prodej zboží kapel, která funguje již 20 let, přesně od doby, kdy Irreligious spatřilo světlo světa. Nyní je dobrou referencí a jistým vyzdvižením kam až hranice portugalské scény sahají. Vydává nejen nejlepší edice a reedice zvučných portugalských kapel, ale také objevuje nové talenty, které se již uchytily na scéně. Pedro zajišťuje Moonspell obchod se zbožím již od roku 2009, také je velmi vlivný v portugalské punkové a alternativní scéně.

João Diogo je dechberoucí designer a umělec, který žije v Leiria. Do AM Records byl zapojen aby vytvořil jasnou a výraznou identitu vydavatelství a jeho budoucích vydání. Spolupracoval se známými portugalskými kapelami jako je Bizarra Locomotiva. Jsme rádi, že jej můžeme mít na palubě, pomáhajícího dobývat prostor a výraz na scéně již od svého počátku.

Naše první výsledky:

IRRELIGIOUS – BAND EDITION – exkluzivní oranžový vinyl, pouze 500 kopií
OPIUM – BAND EDITION – exkluzivní okrový/bílý vinyl limitovaný na 250 kusů (AM001)

Cíle ALMA MATER Records jsou v první řadě vydání podstatného a nevydaného (vzácného) repertoáru Moonspell, aby se otevřela brána do poměrně bohaté, neobjevené valuty plné různých experimentů, momentů a tajných tónů Moonspell. Také je cílem představit postoj Moonspell jako neustále nezávislé kapely, která chce odměnit své fanoušky, kteří pomohli postavit tento krásný, nečekaný příběh této nezapomenutelné portugalské kapely.

Kontakt: almamater@moonspell.com
Předprodej Irreligious a Opium od 5. a 8. září 2016: www.moonspell.rastilho.com

Facebook: https://www.facebook.com/almamaterrecords

Profilový obrázek

Dominik Matus

Long time admin of this page, big fan and supporter of Moonspell band. In everyday life art historian, cabinetmaker and restorer.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.