Smečka je opět ve studiu

Moonspell již ve studiu pracují na novém albu, tak jak to Fernando oznámil v interview od MetalForces v srpnu 2018:

Již jsem napsal mnoho textů pro to, co bude následujícím albem MOONSPELL, a pokud je mi známo, ostatní borci pracují na hudbě. Myslím, že můžete čekat, že půjdeme s rokem 2019 do studia a nejspíše vydáme album roku 2019 nebo 2020. Chceme si dát na čas. Chceme udělat velké album, takže určitě. Řekl bych, že to je konstantní proces. To je to co děláme nejradši, psát nové věci a objevovat nové věci, nevracet se do starého repertoáru a nespojovat něco dohromady. Myslím si, že je zajímavé pokud máš rád to, co mám já rád, avšak náš kytarista nebo klávesák mohou mít jiný názor, což je důvod proč píšeme hudbu. Myslím si také, že hodláme napsat novou hudbu, nepochybně. Vždy to tak tak nějak děláme a řekl bych, že příští rok budeme schopni vydat album. Pokud ne příští rok, tak možná roku 2020. Nechceme to uspěchat.

Fernando has written in the caption of the photo (14. January 2019):

Pohled z našeho prostoru. Smečka je spolu a již vkládá své první pokusy do toho co bude novým albem, nejspíše vydaným roku 2020. I přes to, že píšeme a skládáme doma, písně Moonspell se ve skutečnosti rodí pouze pokud je kapela, všech nás pět, společně ve studiu. Bude to dlouho cesta a buďte si jistí, že vám něco z toho ukážeme. Máme většinu textů, nějaké ideje skladeb, nějaké intuice, běžný pocit vyzkoušet si něco nového nebo jiného než jsme zvyklí, a dokonce název alba (!), avšak to musí zůstat v úzkém kruhu nás pěti.

 

Profilový obrázek

Dominik Matus

Long time admin of this page, big fan and supporter of Moonspell band. In everyday life art historian, cabinetmaker and restorer.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.